Hakkımızda

Hakkımızda

En önemlisi Firmamız kuruluşundan bugüne çizgisini bozmadan fayans satış alanında müşterilerine kesintisiz hizmet sunmaktadır. Ve ayrıca Kaliteli, uygun fiyatlar, hızlı ve güvenilir hizmet vermeye devam ediyoruz. İLETİŞİM

İlk olarak her zaman “en iyi” olmak vazgeçilmez hedefimiz. Kalitede, hizmette, tedarikçi ve bayi ilişkilerimizde, ürün ve hizmet seçeneklerinde en iyi olmak ve sahip olduğumuz itibarı korumak için çalışıyoruz. Amacımız siz müşterilerimize kaliteli hizmetler ve ürünler sunmaktır. İş ilişkilerimizin temeli: İlk olarak Güven, iyi niyet, anlayış.

Türkiye’deki tüm markaların çeşitli renk ve ebatları firmamız Bera Seramik’te bulunmaktadır. Fakat web sayfamızda bulamadığınız ürünleri çağrı merkezime sorabilirsiniz. 

Seramikler Ve Fayanslar
➤Eşsiz ve Kusursuz Doğa görünümlü fayans satışları yapmaktayız.
Vizyonumuz
➤Sağlam ürün sunmak ve müşteri memnuniyeti ile hizmet vermemiz.
Bayi Vizyonumuz
➤ İlk olarak Sağlam ürün satmak
➤İkincisi Müşteri memnuniyeti
➤Üçüncüsü Ürün çeşitliliğimiz
➤Son olarak Güvenilirlik ve Değer yaratmak

Bera Seramik yıllardır bu hizmet vermektedir. En güzel fayansları, doğa görümlü ve çevreye uygun seramikler satışları yapmaktayız. Biz Bera Seramik olarak tüm markaların fayansları ve seramikleri ucuz fiyatlara bayilerimizde satmaktayız. Ve Firmamız kaliteye çok önem verir. Her daim malzemelerini firma çıkışı yani en önemlisi 1.kalite malzemeler satmaktayız. Aynı zamanda Firmamız rakipsiz firma olmak üzere ayrıca eşsiz bir firmadır. En önemlisi olan Kalitesiyle tanınır.

Ödeme Seçenekleri;

➥İlk olarak Nakit.
➥İkincisi Kredi Kartı.
➥Üçüncüsü Havale.
➥Son Olarak Eft.

En önemlisi SSL sertifikası ve Referanslarımız ile alışverişleriniz güvende.

Bera Seramik Sattığı Ürünler

  • İlk olarak Yer Karoları
  • İkincisi Duvar Karoları
  • Üçüncüsü Yapıştırıcılar
  • Son Olarak Parke satmaktadır.

 yer karoları, seramik satan yer, seramik satıcısı, fayans satıcısı, duvar karoları, fayansçı, parke, yapıştırıcı, silikonlu yapıştırıcı, hakkımızda

Son Olarak Ürünlerimiz Sayfasına Göz Atabilirsiniz

Call Now ButtonARAMA